Otoupalík bikes
Výroba kol pro sálovou cyklistiku, kolovou, krasojízdu a polo

k navigaci

Profil firmy

Naše firma se zabývá výhradně výrobou kol pro sálovou cyklistiku – kolová, krasojízda a polo.

S výrobou jsme začali již v roce 1989 a za tuto dobu jsme vyvinuli opravdu špičkové rámy a rovněž také speciální náboje kol s integrovanými (vsazenými) ložisky.

U našich kol se jedná o ruční výrobu. Rámy kol vyrábíme z ocelových trubek a děláme je v různých provedeních a velikostech, což můžete vidět ve fotogalerii na naší stránce.

profil

Naše rámy se vyznačují vysokou pevností, stálostí tvaru a dlouhou životností.

Kola z naší produkce díky vysoké kvalitě rámů a speciálním nábojům kol nevyžadují prakticky žádný servis.

I přesto jsme schopni zákazníkovi dodat jakýkoliv náhradní díl. V případě poštovní zásilky do jednoho týdne. Při osobním odběru okamžitě. Tato varianta se samozřejmě týká i celých kol, kde je termín dodání cca 3 týdny po objednání.

profil

Rovněž je samozřejmostí u všech typů a variant kol jejich barevné provedení a to jak v klasických barevných variantách, tak i v provedení dle speciálních designových požadavků zákazníka. Spolupracujeme s vysoce kvalifikovaným týmem odborníků na laky, kteří jsou schopni provést i speciální požadavky.

Naše kola a veškeré náhradní díly pro sálovou cyklistiku je možno objednat u nás a dále také u našich obchodních partnerů v Německu, Švýcarsku a Rakousku, viz. kontakt.

profil

Na kolech z naší produkce, a to nejen dnes, jezdí téměř celá světová špička. Naše kola jsou používána nejen v Evropě, ale i státech jako je Malajsie, Japonsko, Macao, Hongkong. Samozřejmě tím však nechceme říci, že jsou naše kola určena jen vrcholovým sportovcům. Vyrábíme i jednoduší varianty pro začínající sportovce a děti.

Děkujeme za pozornost a čas, který jste naší stránce věnovali. Věříme, že pokud se rozhodnete pro naše kola, budete spokojeni.


Otoupalík Bikes s.r.o.
Rozdrojovice 332
664 34 Rozdrojovice
CZECH REPUBLIC

Tel.: +420 546 212 320
Fax: +420 546 213 033
Mobil: +420 603 425 962

e-mail: info@otoupalik-bikes.cz

facebook

since 1989Partneři